Jurnalist yazı müsabiqəsi ilə bağlı ELAN
Azərbaycan Respublikasının İnsan Hüquqları üzrə Müvəkkili (Ombudsman) 10 Dekabr – Beynəlxalq İnsan Hüquqları Günü və Ombudsman təsisatının 20 illik yubileyi (2002-2022) münasibətilə “Azərbaycan Respublikasının İnsan Hüquqları üzrə Müvəkkili (Ombudsman) Aparatı - 20 il!” mövzusuna həsr olunmuş ənənəvi jurnalist yazı müsabiqəsini elan edir.
Müsabiqə üçün yazılar 01 dekabr 2022-ci il saat 18:00-dək Ombudsman Aparatına (Ü.Hacıbəyli küçəsi, 80, Hökumət Evi, II qapı) təqdim edilməlidir.
Müsabiqəyə ünvanlanmış yazıların respublikamızda çıxan hər hansı bir qəzet və ya saytda dərc olunması və müəlliflərin özləri haqqında anketi (müəllif barədə qısa məlumat, əlaqə telefonları, bir ədəd 4x5 ölçüdə fotoşəkil) dolduraraq göndərməsi mütləq şərtdir.

05-11-2022 1351 dəfə oxunub
The Ombudsman declares a traditional journalistic writings competition under the motto “The Office of the Commissioner for Human Rights (Ombudsman) of the Republic of Azerbaijan-20 Years” on the occasion of December 10 - International Human Rights Day and the 20th anniversary of the Ombudsman Institution.
Submissions for the Competition must be reached by the Ombudsman Office (U. Hajibeyli Street, 80, the House of Government, Entrance II) by December 1, 2022, up to 06:00 p.m.
Manuscripts must be published in any newspaper or online media in the country and the Author(s) must fill out and submit the Application Form with brief information about themselves (full name, contact details, a 4x5 cm photo).