Slovakiya Ombudsmanı və nümayəndə heyəti üçün “AnewZ” beynəlxalq televiziya kanalına infotur təşkil olunub
10-04-2026 772 dəfə oxunub
Ombudsman Səbinə Əliyevanın dəvəti əsasında ölkəmizdə səfərdə olan Slovakiya Respublikasının Ombudsmanı Robert Dobrovodskinin rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti üçün “AnewZ” beynəlxalq televiziya kanalına infotur təşkil olunub.
Qonaqlar kanalın fəaliyyəti və qlobal media məkanında hədəfləri barədə ətraflı məlumatlandırılıb, xəbər otağı, çəkiliş studiyaları və montaj məkanları ilə tanış olublar.
Sonda Slovakiya Ombudsmanı televiziya kanalına ölkəmizə səfərinin yekunları ilə bağlı müsahibə verib. Müsahibə ilə aşağıdakı keçid vasitəsilə tanış ola bilərsiniz:

An info tour of the international television channel "AnewZ" was organized for the Slovak Ombudsman and his delegation
10-04-2026 775 dəfə oxunub
An information tour of the international television channel “AnewZ” was organized for the Ombudsman of the Slovak Republic, Róbert Dobrovodský, who is on an official visit to the country at the invitation of Ombudsman Sabina Aliyeva.
The delegation members were provided with detailed information about the channel’s activities and its objectives in the global media landscape, and were introduced to the newsroom, filming studios, and editing facilities.
At the end of the visit, the Slovak Ombudsman gave an interview to the TV channel on the outcomes of his visit to the country.